077-9970100         אודות xPay        קישורים        עבודה מהבית        חיפוש עבודה        טפסים להורדה        פורום        יצירת קשר

חשבונית לשכיר

טלפון:
נושא:

חשבונית לשכיר מהווה פתרון לפרילנסרים ושכירים, אשר מעוניינים לעבוד בצורה מסודרת מול לקוחותיהם, להוציא חשבוניות כחוק ולדווח לרשויות על הכנסותיו כנדרש ללא פתיחת תיק עוסק ברשויות. שירות חשבונית לשכיר נותן מענה לדרישת הלקוחות בשוק בצורה הקלה, היעילה והמהירה ביותר. השירות מעניק לכל המעוניין אפשרות להגדיל את הכנסותיו, במקביל להכנסותיו הנוספות, באופן אשר יחסוך ממנו את ההתנהלות הבירוקרטית מול רשויות המס ומנהלי חשבונות וכן יצמצם את העלויות הכרוכות בכך.

הרעיון הינו לאפשר לאוכלוסיית הפרילנסרים והשכירים בישראל להתנהל ללא כל צורך בפתיחת תיק עוסק מורשה ברשות המסים, לשלם ליועצי מס ורואי חשבון ולהגיש דוחות שנתיים, ובכך להרוויח בו- זמנית מיתרונותיו הן של השכיר והן של הפרילנסר! משמע, מחד ליהנות מהשקט היחסי כשכיר ומאידך לגרוף הכנסה נוספת ולקזז הוצאות ישירות שהיו לך בגין הכנסה זו, בדומה לכל עצמאי.

קבלת שירות החשבונית לשכיר איננה מצריכה כל הרשמה מוקדמת או קודמת, הון ראשוני או ניסיון קודם בתחום מול רשויות המס. שירותי חשבונית לשכיר מקנים לכל המבקש מעמד של עצמאי, כאשר בעת הרישום וכמובן שלאחריו, מוענק סיוע וליווי צמוד במתן מילוי המסמכים הנדרשים, מענה אנושי בכל שאלה, בקשה או פנייה וכן הדרכה מקצועית ואישית של יועצי מס המלווים אתכם לאורך כל הדרך ובכל שלב.

xPay  – חשבונית לשכיר – 077-9970100 – הוקמה ע”י חברת  XPlace בשיתוף חברת עוסק שכיר בע״מ.

אז, איך מתחילים ? ראשית, יש לפתוח חשבון באתר  – לחץ כאן להמשך.

Bitnami